Malkų skaldyklės

Aktyvūs filtrai

 2
 • Sumažinta kaina / -50,00 EUR
Prekė yra
Malkų skaldyklės

Guede GHS 530/8TED, Malkų skaldyklė 400 V

Guede
4015671816948
700,00 EUR 750,00 EUR
Elektrinis hidraulinis malkų skaldiklis Guede GHS 530/8TED. Galia - 3,5 kW, 400 V (trifazis). Nauja, patikima ir labai galinga, net 8 tonų skėlimo galios hidraulinė malkų skaldyklė. Itin patogi ir galinga kapoklė, galinti perskelti malkas, kurių skersmuo ir ilgis siekia iki 55 cm. Skaldyklė turi pritvirtinamus transportavimo ratus, kurie užtikrina malkų...
 2
Prekė yra
Malkų skaldyklės

Guede GHS 500/8TED, Malkų skaldyklė 400V 3kW

Guede
4015671816948
800,00 EUR
Elektrinis hidraulinis malkų skaldiklis Guede GHS 500/8TE Galia - 3 kW, 400 V (trifazis) Galinga, net 8 tonų skėlimo galios Gali perskelti malkas, kurių skersmuo ir ilgis siekia iki 50 cm Skaldyklė turi pritvirtinamus transportavimo ratus, kurie užtikrina malkų kirvio mobilumą
 2
Prekė yra
Malkų skaldyklės

AL-KO LSV 8, Malkų skaldyklė 8 tonų 400V 56 - 103cm B kat.

AL-KO
113603
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
700,00 EUR
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
B kategorijos prekė. Gali turėti naudojimo žymių. Skaityti plačiau. Naudota, 1m. garantija AL-KO LSV 8 tonų skaldymo galios trifazė malkų skaldyklė Reguliuojamas stalo aukštis - trys padėtys Tvirta rėmo konstrukcija, atspari sukimui, užtikrinanti didesnį saugumą ir ilgesnį tarnavimo laiką Skėlimo aukščio ribotuvas Dviejų rankų valdymo sistema Trigubas...

Jei kas kartą skaldydami malkas ir mosuodami kirviu pagalvojate, kaip gerai būtų, jei jos susiskaldytų pačios, tuomet malkų skaldyklė yra kaip tik tai, kas šį norą pavers realybe! Įsigiję kokybiškas malkų skaldymo stakles sutaupysite neįkainojamą Jūsų turtą - laiką bei sveikatą. Tad kaip išsirinkti sau tinkamiausią malkų skaldyklę?

Kokį skaldyklės tipą pasirinkti?

Medienos skaldyklės skirstomos pagal tai, kokią galią jos naudoja darbui atlikti. Elektrinis įrenginys turi būti įjungtas į elektros tinklą, dujinis veikia vartodamas benziną, o rankinis naudoja žmogaus jėgą. Be šių trijų tipų, yra ir prie traktoriaus tvirtinama versija. Ji montuojama prie traktoriaus prikabinimo sistemos ir yra varoma jo hidrauline sistema.

 • Rankinė skaldyklė. Naudotojas valdo rankinį medienos skaldymo įrenginį, paimdamas ilgas rankenas ir judindamas jas pirmyn ir atgal, kad rąstai būtų įstumti į pjovimo pleištą.
 • Skaldyklė prie traktoriaus. Tokie modeliai skirti prijungti prie traktoriaus su atitinkamu prikabinimo įtaisu, naudojant traktoriaus hidraulinę sistemą.
 • Elektrinė skaldyklė. Turi elektros variklį, kuris suka hidraulinį siurblį. Dauguma jų veikia 120 voltų kintamosios srovės maitinimo šaltiniu, tiekiamu laidu, įjungtu į įprastą elektros lizdą. Namams, kai rąstų skaldymo poreikiai yra mažesni ir retesni, elektrinė skaldyklė yra geriausia alternatyva, nes galite atsisakyti variklio bei dujų ir nesijaudindami jungtis tiesiai į sieninį elektros lizdą.
 • Dujinė skaldyklė. Siurbliui valdyti naudojamas dujinis variklis. Kaip ir bet kurį kitą dujomis varomą įrankį, jį reikia pripildyti tinkamu dujų ir alyvos deriniu, kurį rekomenduoja gamintojas.
 • Kinetinė skaldyklė. Kinetinis medienos skaldymo įrenginys yra vienintelis ne hidraulinis. Jame variklio kinetinė energija per smagračio sistemą paverčiama skaldymo jėga.

Įsitikinkite, kurį modelį, horizontalų ar vertikalų, naudosite

Pagal tai, kokiu tikslu naudosite malkas, pasirinkite skaldyklės modelį:

 • Vertikali malką skelia iš viršaus į apačią. Yra galimybę keisti padėklo aukštį, todėl gali perskelti įvairių ilgių malkas, tačiau jos gali būti ribojamos skersmens. Tinka tiems, kurie malkomis šildo namus.
 • Horizontali malką skelia išilgai. Idealiai tinka, kai turite didesnį malkos skersmenį, tačiau ilgis yra mažesnis. Tiks, jei dažniau skaldote malkas laužui.

Pasirinkite prietaiso tipą pagal vietą, kur jį naudosite

Priemiesčio gyventojams palankiau naudoti elektrinę malkų skaldyklę, jog nepasklistų triukšmas aplinkiniams. Kaimo vietovėje benzininė skaldyklė leis darbuotis šalia malkų krūvos. Jums nereikės jaudintis dėl įrenginio prijungimo prie elektros šaltinio. Jei norite naudoti skirstytuvą patalpoje, peržiūrėkite elektrinio ar rankinio variantus.

Atkreipti dėmesį į medžio rūšį

Perskelti kietmedžius, tokius kaip ąžuolas, klevas ir uosis, reikės daugiau skėlimo jėgos nei minkštesniems medžiams, pavyzdžiui, pušims. Kietmedžiams rekomenduojame 7 tonų malkų skaldyklę, spygliuočiams gali pakakti mažiau. Žinoma, nepamirštant įvertinti ir malkų matmenų.

Atsižvelkite į malkų skersmenį ir ilgį 

Rinkitės 4-5 tonų skaldyklę, jei turimos malkos yra iki 25 cm skersmens ir iki 52 cm ilgio. Jei planuojate įveikti didesnes, kurių skersmuo yra daugiau kaip 60 cm, jums reikės kažko arčiau 25 tonų skėlimo jėgos.

Įvertinkite, kokios papildomos funkcijos jums reikalingos

Paskutinis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra pridėtinės naudos ir funkcijos. Įvertinkite, kiek jums tai iš tiesų palengvintų darbus. Kadangi už jas taip pat mokate, svarbu suvokti, kiek tai verta jūsų pinigų. Priklausomai nuo modelio malkų skaldyklės gali turėti:

 • Stovus: naudingi pakeliant horizontalią malkų skaldyklę nuo grindų, jog jums nereikėtų lenktis.
 • Ratus: patogu transportuoti.
 • Gumines rankenas: jei dirbate ilgą laiką, jos sumažina vibracijos poveikį rankoms.
 • Svirtelę: horizontalių skaldyklių savybė, suteikianti stabilumo, nes neleidžia malkoms nukristi proceso metu.
 • Gnybtus: skirti saugiai laikyti malkas skaldant vertikaliuose modeliuose.
 • Įjungimo/išjungimo jungiklius su nulinės įtampos išjungimu avarinės situacijos metu.

TOOLSTA malkų skaldyklės

TOOLSTA  el. parduotuvėje prekiaujame garsiausių ir labiausiai pripažintų prekinių ženklų produkcija. Didelė dalis mūsų parduodamos produkcijos yra pagaminta Vokietijoje naudojant pažangiausias technologijas. Užtikriname, jog šie gaminiai yra 100 procentų originalūs bei sertifikuoti.

Galime drąsiai sakyti, jog siūlome bene žemiausią kokybiškų įrankių kainą visoje Lietuvoje. Esame savo srities profesionalai, dažnai keliaujame po visame pasaulyje vykstančias parodas, bendraujame su tiekėjais, sudarome sutartis ir taip sukuriame galimybę Jums įsigyti profesionalius įrankius už tikrai labai priimtiną kainą. Neretai savo asortimente turime prekių su pažeistomis pakuotėmis ar tokių, kurios yra parsivežtos tiesiai iš parodų, – šios produkcijos kaina dar ženkliai mažesnė nepaisant nepriekaištingai veikiančių techninių funkcijų.

Daugiau skaitykite straipsnyje: Malkų skaldyklės: kaip išsirinkti?

Būklė

BūklėPrekės ženklas

Prekės ženklasSvoris

Svoris • 60kg - 119kg

Kaina

Kaina • 400,00 EUR - 800,00 EUR

Galia, W

Galia, WSvoris, kg

Svoris, kgSūkių skaičius tuščia eiga

Sūkių skaičius tuščia eigaTriukšmo lygis, dB

Triukšmo lygis, dBĮtampa, V

Įtampa, VSkėlimo galia, T

Skėlimo galia, TDidžiausias ruošinio ilgis, cm

Didžiausias ruošinio ilgis, cmPrekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau