Malkų skaldyklės

Aktyvūs filtrai

 2
Prekė yra
Malkų skaldyklės

Scheppach HL 810, Hidraulinė malkų skaldyklė

5905310902
530,00 EUR
Nauja, labai galinga 3000 W, patikima 8 tonų skėlimo galios hidraulinė malkų skaldyklė – tai puikus pagalbininkas ruošiant malkas. Galima skaldyti trumpas, ilgas (iki 55 cm) ir storas (iki ~ 70 cm) malkas, kalades. Cilindro skėlimo greitis į priekį 6 mm/s, cilindro grįžimo greitis 19,4 mm/s. Reguliuojamas pjovimo ilgis, taupantis darbo laiką. Jį galima...
 2
Prekė yra
Malkų skaldyklės

Scheppach HL750S, Hidraulinė malkų skaldyklė

320,00 EUR
Nauja Scheppach HL750S hidraulinė malkų skaldyklė / kapoklė / skaldiklis su 7 tonų skėlimo galia. Šis hidraulinis malkų kapojimo kirvis su galingu 2,3 kW varikliu gali skelti malkas, kurių ilgis iki 52 cm, o skersmuo iki 25 cm. Skaldyklė turi pritvirtinamus transportavimo ratus, kurie užtikrina malkų kirvio mobilumą. Saugumui užtikrinti skaldyklėje yra...
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Malkų skaldymas yra sunkus, daug fizinių jėgų reikalaujantis darbas. Ne gana to, šis procesas ne visada būna saugus. Visgi minėtos problemos gali būti išspręstos pasirenkant automatizuotą malkų skaldymo įrangą, kuri sutaupys neįkainojamą Jūsų turtą - laiką bei sveikatą. 

Rinkoje galima rasti vertikalių bei horizontalių malkų skaldyklių. Esminis šių skaldyklių skirtumas tai rąsto skėlimas. Vertikalieji prietaisai medieną skelia iš viršaus į apačią, o horizontalieji - tai daro išilgai. Taip pat renkantis malkų skaldyklę rekomenduojama atkreipti dėmesį į įrenginio galią bei skėlimo jėgą.

Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

  • 65kg - 120kg

Kaina

Kaina

  • 320,00 EUR - 530,00 EUR

Galia, W

Galia, W

Svoris, kg

Svoris, kg

Skėlimo galia, T

Skėlimo galia, T

Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Prenumeruokite naujienlaiškį

Sužinokite apie spec pasiūlymus ir nuolaidas! Mūsų e-parduotuvėje vyksta akcijos kiekvieną mėnesį, todėl apie tai sužinosite pirmas!

    

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau