Viniakalės, kniedikliai, skobakalės: kaip pasirinkti?
Viniakalės, kniedikliai, skobakalės: kaip pasirinkti?
Plaktukas - puikiai žinomas ir visur naudojamas statybinis įrankis. Jis tinka ir kabinant paveikslą, ir ką nors remontuojant. Tačiau viniakalė greitai ir be jūsų vargo atlieka bet kokį projektą, kuriam reikia vinių – tiesą sakant, ji būtina bet kokiam projektui, susijusiam su medinių dalių tvirtinimu.
Skersinio pjovimo staklės - kaip išsirinkti?
Skersinio pjovimo staklės - kaip išsirinkti?
Spėkite, kas atlieka visiškai tikslų 90 laipsnių dažniausiai pasitaikantį skersinį pjūvį ir idealius kampinius įpjovimus, kurių tikrai nepritrūksta kiekvieno meistro kasdienybėje? Tai skersinio pjovimo staklės - vienas iš patogiausių ir naudingiausių įrankių! Šiuo metu rinkoje itin platus staklių pasirinkimas, tad kaip išsirinkti sau tinkamiausias?
Perforatoriai ir atskėlimo įrankiai - kaip išsirinkti?
Perforatoriai ir atskėlimo įrankiai - kaip išsirinkti?
Jei kada nors bandėte gręžti ypač tvirtas medžiagas, pvz., plytas ar akmenį, tikriausiai pastebėjote, kad jūsų pagrindinis grąžtas su smūgio funkcija tiesiog netinkamas šiam darbui - jis arba perdegs, arba sulūš. Jums reikia galingesnio prietaiso - tai būtų perforatorius.
Viskas, ką reikia žinoti apie įrankių įsigijimą
Viskas, ką reikia žinoti apie įrankių įsigijimą
Galbūt jums reikalingi elektriniai įrankiai, tokie kaip gręžimo staklės, grandininiai pjūklai ar medžio apdirbimo prietaisai? O gal jūsų pirkinių sąraše jau seniai puikuojasi akumuliatoriniai įrankiai, šlifuokliai arba vejapjovės? Yra lengva atrasti plačią įrankių bei jų priedų pasiūlą, tačiau visuomet kyla klausimas, kaip išsirinkti. Šiame straipsnyje pateikiame visus patarimus, ką būtina žinoti, prieš įsigyjant įrankius. 
Kaip išsirinkti plytelių lyginimo sistemas?
Kaip išsirinkti plytelių lyginimo sistemas?
Jei norite nepriekaištingai išklotų plytelių, vien patirties nepakaks. Labai svarbūs ir kiti aspektai: pagrindo paruošimas, plytelių kokybė, klijai bei tokie įrankių priedai kaip plytelių lyginimo sistemos. Tad į ką būtina atsižvelgti, renkantis plytelių lyginimo sistemas?
Kaip išsirinkti tekinimo stakles?
Kaip išsirinkti tekinimo stakles?
Tekinimo staklės ne veltui vadinamos „staklių motina“. Tai vienas iš pagrindinių ir žinomiausių metalo bei medžio apdirbimo įrankių. Tekinimo procedūroms priskiriami šie darbai: įsriegimas, elementų pjaustymas arba atpjovimas, griovelių ar sriegių įpjovimas ir kt. Tekinimas puikus tuo, jog darbai atliekami našiai, o detalės išpjaunamos tiksliai bei preciziškai. Tačiau kaip išsirinkti tinkamas tekinimo stakles?
Kaip išsirinkti akumuliatorinius suktuvus, gręžtuvus ir veržliasukius?
Kaip išsirinkti akumuliatorinius suktuvus, gręžtuvus ir veržliasukius?
Akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai bei veržliasukiai yra pritaikyti tiek mėgėjiškiems darbams garaže, tiek profesionalioms remonto ir statybos veikloms. Šie įrankiai yra nepamainomi, norint pasiekti maksimaliai kokybiškų bei greitų rezultatų. Dirbant su akumuliatoriniais prietaisais jums netrukdys jokie laidai – galėsite dirbti praktiškai bet kur. Tačiau į ką reikia atsižvelgti, renkantis šiuos įrankius?
Kaip išsirinkti išilginio pjovimo stakles?
Kaip išsirinkti išilginio pjovimo stakles?
Išilginio pjovimo staklėse yra naudojami diskiniai pjūklai, kurie išilgai pjauna medžiagas, tokias kaip mediena ar kitos panašaus tankio bei kietumo žaliavos. Kitas šių staklių pavadinimas – staliniai pjūklai. Tai stalai su pjovimo disku ir kreipiančiąja liniuote. O ką dar svarbu žinoti, renkantis išilginio pjovimo stakles?
Kaip išsirinkti obliavimo, reismusavimo stakles?
Kaip išsirinkti obliavimo, reismusavimo stakles?
Pagrindinė obliavimo staklių funkcija – nulyginti medienos paviršių, o reismusavimo - tiksliai sulyginti matmenis. Reismusinės obliavimo staklės gali atlikti abu šiuos darbus. Obliavimo staklės naudojamos medžio darbams, tad, jei ketinate užsiimti visiškai neapdorota mediena, šis įrankis yra būtinas. O į ką būtina atsižvelgti, renkantis obliavimo, reismusavimo stakles?
Kaip išsirinkti frezavimo stakles?
Kaip išsirinkti frezavimo stakles?
Frezavimo staklės užima antrą vietą pagal svarbumą automobilių gamyboje ir medžiagų apdirbime po tekinimo staklių. Kadangi šio prietaiso paskirtis yra mažus gaminio komponentus įrengti kuo kruopščiau bei tiksliau, pramonėje, kurioje svarbi produkto išvaizda, frezavimo prietaisas yra būtinas. Tačiau net jei nesate šių sričių specialistas, bet norite leisti laisvalaikį garaže, medienos frezavimo įrenginys tikrai pravers! Tad į ką svarbu atsižvelgti, renkantis šį įrenginį?
Product added to wishlist
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau