Šakų genėtuvai, aukštapjovės

Aktyvūs filtrai

Prekė yra
Šakų genėtuvai, aukštapjovės

Mr. Gardener HA 18LI TPXC, Akumuliatorinis genėtuvas be...

3410857
55,00 EUR
Patikimas akumuliatorinis genėtuvas be akumuliatoriaus ir įkroviklio. Papildoma informacija: ·       Pjovimo juostos ilgis 200 mm ·       Pjovimo ilgis 170 mm ·       Pjovimo greitis 3,76 m/s ·       Alyvos bako talpa 125 ml ·       Teleskopinio strypo ilgis 183 cm - 277 cm
 2
Prekė yra
Šakų genėtuvai, aukštapjovės

Ryobi OPP1820, Genėtuvas be akumuliatoriaus ir įkroviklio

Ryobi
OPP1820
115,00 EUR
In-line variklis, skirtas pjauti siaurose vietose. 15° galvos pakreipimas saugiam ir lengvam pjovimui. Teleskopinė rankena. Strypo prailginimas leidžia pasiekti šakas 4 m aukštyje. Komplektuojama be akumuliatoriaus ir įkroviklio.
 2
Prekė yra
Šakų genėtuvai, aukštapjovės

Ryobi RY18PSA-0, Akumuliatorinis šakų genėtuvas

Ryobi
4892210183217
95,00 EUR
Naujas Ryobi RY18PSA-0 akumuliatorinis šakų genėtuvas / pjūkliukas – tai puikus įrankis medelių genėjimui ir krūmų priežiūrai atlikti. Maksimalus pjaunamos šakos skersmuo 80 mm, kurio pilnai užtenka mažų ar vidutinių šakų pjovimui. Tai itin lengvas įrankis, sveriantis vos 0,9 kg, kuriame įmontuotos dvi atramos, suteikiančios tvirtą sukibimą su pjaunama...

Jeigu Jūsų sode yra bent keli medžiai, norint, kad jie atrodytų tvarkingai ir gražiai verta įsigyti šakų genėtuvą, kuris yra skirtas įvairiausių medžių šakoms genėti. Šiek tiek patobulintas teleskopinis šakų genėtuvas leis Jums koreguoti prietaiso ilgį ir taip pasieksite aukščiau išsikerojusias šakas. Pagal matinimo šaltinį galima rinktis tarp elektrinių, akumuliatorinių bei benzininių šakų genėtuvų. 

Jeigu medžiai aukšti ir jie auga šalia elektros tinklų ar pastatų, rekomenduojame rintis aukštapjoves. Tai profesionalesnis šakų genėjimo įrankis, kurio pagalba galima pasiekti net 7 metrų aukštyje esančias šakas.

Prekės ženklas

Prekės ženklasSvoris

Svoris  • 0kg - 5kg

Kaina

Kaina  • 55,00 EUR - 115,00 EUR

Svoris, kg

Svoris, kgTriukšmo lygis, dB

Triukšmo lygis, dBĮtampa, V

Įtampa, VPjovimo ilgis, mm

Pjovimo ilgis, mmPrekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau