Užsakymų pristatymo kaina visoje Lietuvoje priklauso nuo pakuotės svorio ir dydžio. ( išskyrus Kuršių Neriją )

PREKIŲ PRISTATYMAS Į KURŠIŲ NERIJĄ  kainuoja 20 eur. Padarius užsakymą su pristatymo adresu KURŠIŲ NERIJOJE bus išrašyta papildoma 20eur sąskaita ir tik gavus apmokėjimą bus pradėtas vykdyti užsakymas.

Prekių pristatymo terminas:

  1. Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 2-3 darbo dienas.
  2. Užsakymai su apmokėjimu COD (grynaisiais ar kortele pristaymo metu) pristatomi taip pat, kaip aprašyta 1 punkte.
  3. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą pristatymo laiką.

Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su jumis susisieks telefonu arba informuos SMS žinute.

Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų užtikrintį siuntos priėmimą iš kurjerio, atsižvelgiant į aprašytus prekių pristatymo terminus, bei papildomai informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinamos laiptinės durų kodą, rakinamus vartus, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Esame dėkingi už supratingumą.

SVARBU!!!

Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.

Jūsų užsakytas prekes pristatys "VENIPAK"  kurjeris.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą