Šakų smulkintuvai

Aktyvūs filtrai

 2
  • Akcija / -50,00 EUR
Prekė yra
Šakų smulkintuvai

FLOW WCM420, Benzininis šakų smulkintuvas 9 kW, 120mm

11174
1 750,00 EUR 1 800,00 EUR
4 taktų OHV benzininiis 9 kW variklis Variklio paleidimo sistema - rankinis ir elektrinis užvedimas Susmulkina iki 120 mm skersmens šakas Patogus valdymas dėl didelio pildymo piltuvo Reguliuojamas išmetimo latakas Piltuvėlį galima nulenkti į šoną, kad išvalytumėte ašmenų būgną Integruota važiuoklė greitam ir lengvam perkėlimui
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Toolsta.lt elektroninėje parduotuvėje Jūs galite įsigyti AL-KO“, IMLEX“ bei Scheppach“ elektrinius ir benzininius šakų smulkintuvus. Šie šakų smulkintuvai – galinga technika, kuri skirta greitai ir paprastai sodo aplinkos priežiūrai bei tvarkymui. Šakų smulkintuvai gali greitai ir efektyviai susmulkinti dideles šakas, šakeles ir kitas medines nuolaužas, atplaišas ar šiukšles. Iš smulkintuvo išeina jau mažesni, lengviau utilizuojami, panaudojami medienos gabalėliai.

Smulkintuvai šakoms labai naudingi sodininkams, kraštovaizdžio tvarkytojams ir namų savininkams, kurie užsiima medžių genėjimu ar turi didelį plotą, apsodintą būtent medžiais, kuriuos reikia prižiūrėti.

Vienas iš pagrindinių privalumų, kuriuos turi šie įrenginiai – smarkiai sumažintas organinių atliekų kiekis. Smulkindami šakas ir kitas sodo atliekas, jie padeda pagaminti mulčių arba medžio drožles, kurias galima naudoti kaip kompostą arba kraštovaizdžio tvarkymui. Smulkintuvą naudoti ir praktiška, ir tvaru!

Šakų smulkintuvas internetu: kaip išsirinkti geriausią?

Bene svarbiausi šakų smulkintuvo parametrai yra galia, kuro tipas, konteinerio talpa, svoris, kaina, triukšmo lygis ir bako talpa. Nors pagal kiekvieną iš jų galite filtruoti AL-KO“, IMLEX“ bei Scheppach“ smulkintuvus iš Toolsta.lt elektroninės parduotuvės, apžvelkime, kuo svarbūs pagrindiniai parametrai.

Galia ir maksimalus šakų storis yra du pirmieji akcentai, į kuriuos rekomenduojame atkreipti dėmesį. Priklausomai nuo Jūsų poreikio bei kylančių iššūkių, reikia pasirinkti smulkintuvą, kuris turi pakankamai galios susidoroti su užduotimi. Be to, reikėtų, kad į smulkintuvą tilptų tokio dydžio medienos ruošiniai ir atliekos, su kuriais dažniausiai susiduriate.

Šakų smulkintuvai gali veikti dviem būdais:

Frezavimas, tai yra šaką traiškančio krumpliaračio pricipas, tokiu atveju surinkimo krepšyje išmetamas mulčas arba “čipsai”, stambesni medžio šakos gabalėliai, jie tinkami sukūrenti ar suberti aplink medelius..
Smulkinimas peiliais, tai yra ant veleno besisukančio peilio pagalba šaka draskoma į skutus, todėl į į surinkimo krepšį išmestas labiau tinkamas kompostui.

Atsidarę kiekvienos prekės puslapį, galite rasti informaciją ir apie labai svarbius saugumo parametrus. Tai yra apsauga nuo perkrovos, avarinis išjungimas, apsauga nuo strigimo ar staigaus įtraukimo o taip pat reverso funkcija. Smulkintuvai šakoms, kurie turi šias funkcijas, turėtų Jums pagelbėti ūkyje.

Atkreipiame dėmesį, kad šakų smulkintuvai skirti smulkinti šviežiai nupjautas šakas, kadangi virš metų pragulėjusios nupjautos šakos išdžiūsta ir tampa neelastingos, todėl jas tampa sudėtinga susmulkinti.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą