Išilginio pjovimo staklės

Aktyvūs filtrai

 2
Prekė yra
Išilginio pjovimo staklės

Scheppach HS 105 Išilginio pjovimo staklės

Scheppach
5901308901
4 Pirkėjų atsliepimai
260,00 EUR
Išilginio pjovimo staklės Scheppach HS105. Tvirtas aliuminio stalas su praplatinimu. Tiksli liniuotė tvrtinama iš abiejų stalo galų. Galia - 2 kW, diskas - 255 mm. Su atraminėmis kojomis. Pjovimas 90° ir 45°. Scheppach HS 105 Išilginio pjovimo staklės yra itin kokybiškos ir ilgaamžiškos staklės, skirtos megėjams ir profesionalams.
 2
Prekė yra
Išilginio pjovimo staklės

Scheppach HS 250L, Išilginio pjovimo staklės B kat.

Scheppach
40466640697
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
195,00 EUR
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
B kategorijos prekė. Gali turėti naudojimo žymių. Skaityti plačiau. Galingos 2000 W, vienfazės išilginio pjovimo staklės su atraminėmis kojomis. Reguliuojamas pjovimo aukštis, kampas, prailginamas stalas, yra lazeriukas tiksliam pjovimui. Komplekte yra 254 mm pjovimo diskas, reguliuojama išilginė liniuotė. Yra dulkių siurbimo įrenginio jungtis. Diskas...
 • Sumažinta kaina / -15,00 EUR
Prekė yra
Skersinio pjovimo staklės

Scheppach HM 100T, Skersinio ir išilginio pjovimo staklės 2in1...

Scheppach
5901103901
285,00 EUR 300,00 EUR
Tai galingos 1,8 kW išilginio ir skersinio pjovimo staklės su staliuku viename, skirtos universaliam naudojimui. Pjovimo diskas, kurio skersmuo yra 254 mm, turi 60 dantukų bei užtikrina tikslų ir nuoseklų pjovimą. Tvirtos, aliuminio rėmo staklės, kurias lengva transportuoti, yra itin lengvos – 19 kg.

Idealias pjūvių linijas išgausite su išilginio pjovimo metalo bei medienos staklėmis. Išilginio pjovimo staklės skirtos išilgai pjauti medieną, padalindamos lentą į 2 lenteles. Stakles sudaro stalas su pjovimo disku bei kreipiančiąja liniuote, todėl dar kitaip vadiname staliniu pjūklu.

Išilginio pjovimo staklėse yra naudojami diskiniai pjūklai, kurie išilgai pjauna žaliavą  – taip nesudėtingai galima atpjauti lentas bei plokštes iš medienos ar kitų panašaus kietumo ir tankio medžiagų. Išilginio pjovimo staklėmis paprastai vadiname stalinį pjūklą, t.y. stalą su pjovimo disku bei kreipiančiaja liniuote. O kaip išsirinkti tinkamiausias išilginio pjovimo stakles?

6 svarbiausi parametrai

Svarbiausi parametrai, į kuriuos būtina atsižvelgti, renkantis išilgines stakles, yra šie:

 • Energijos sąnaudos. Kaip efektyviai dirba įrenginys?
 • Užimama vieta. Ar staklės kompaktiškos ir tinka mažoms dirbtuvėms, ar užima daugiau vietos?
 • Pjūvio tikslumas. Jį lemia variklio galia, disko apsisukimų skaičius ir disko plotis.
 • Konstrukcija. Įrankis turėtų stovėti stabiliai ir nejudėti.
 • Pritaikymas vartotojui. Ar staklės yra patogios naudoti, ar visos detalės kartu sklandžiai veikia? Kai kurie modeliai turi reguliuojamo aukščio atramas ir stovus, tačiau yra brangesni. 
 • Mobilumas. Jei teks perkelti įrangą, ar tai nesukels problemų?

Įsitikinkite, kokius pjovimus atliksite

Remonto ar statybų darbuose dažnai dirbama su įvairiomis žaliavomis, nuo medienos iki akmens. Universalios staklės naudojamos atlikti išilginiam, skersiniam ir kampiniam pjūviams. Skersiniai pjovimai statmenai dalija medžio ruošinius, plyteles, trinkelius, bortelius, o kampiniai atlieka lenktus ir trumpus įstrižainės formos pjūvius medienai, laminatui, keraminėms plytelėms, metalui.

Įvertinkite, kurio tipo variklį, kolektorinį ar indukcinį, naudosite

Įvertinkite, kokius medžio ruošinius naudosite remonto, statinių, tokių kaip terasos, ar baldų projektui įgyvendinti. Išilginio pjovimo staklės pagal variklio tipą skirstomos į dvi klases:

 • Staklės kolektoriniu (arba sinchroniniu) varikliu su šepetėliais, paprastai skirtos dailylenčių, plokščių bei lentų iki 30-40 mm storio pjovimui – jos pasižymi lengvesne konstrukcija ir didesniais variklio sūkiais, tačiau jos nėra skirtos pjauti statybinę medieną.
 • Kitas tipas – staklės indukciniu (asinchroniniu) elektros varikliu, dažniausiai komplektuojamos su 315 mm ar didesniu pjovimo disku, yra didesnės, sunkesnės, mažiau mobilios, tačiau skirtos pjauti storus ruošinius, tinka pjauti net ir 70-80mm aukščio medieną. Be to, jos pasižymi itin aukšta tolerancija apkrovai.

Nuspręskite, kokių saugumo nustatymų prireiks

Apžiūrėję darbo vietą ir ją sąlygojančius veiksnius, užduokite sau klausimą, kaip saugu laikyti stakles? Šiuolaikinėse staklėse galima rasti tokias apsaugas kaip nuo link pjaunančiojo lekiančių medienos dalių. Atkreipkite dėmesį, ar staklėse įrengta anga, vedanti į siurblį

Būtina ir apsauga nuo dulkių - kartais dulkės būna surenkamos virš staklių, o kartais – po jomis. Geriausiuose modeliuose surinkimas vykdomas abiem būdais.

Ar jums reikia rankinių, ar elektrinių staklių?

Atliekant pjūvius rankiniu būdu gali būti sunku išlaikyti mažą padavimo greitį, dėl to susidaro įtrūkimai ruošinyje. Trapias ir sluoksniuotas medžiagas dar lengviau pažeisti. Automatinės pjovimo staklės su kontroliuojamu padavimo greičiu padeda išlaikyti stabilų pjovimą ir juos atlikti dailiai.

Ar jums reikia naujų, ar naudotų staklių? 

Galima rasti puikiai veikiančių naudotų staklių, tačiau atkreipkite dėmesį į nusidėvėjimą. Rekomenduojama rinktis stakles, kurių nepriblokš šiek tiek padidėjęs darbo krūvis. Įsigydami ilgo veikimo stakles investuojate į ateitį, kitaip tariant, visada geriau numatyti būsimus poreikius.

TOOLSTA išilginio pjovimo staklės

TOOLSTA  el. parduotuvėje prekiaujame garsiausių ir labiausiai pripažintų prekinių ženklų produkcija. Didelė dalis mūsų parduodamos produkcijos yra pagaminta Vokietijoje naudojant pažangiausias technologijas. Užtikriname, jog šie gaminiai yra 100 procentų originalūs bei sertifikuoti.

Galime drąsiai sakyti, jog siūlome bene žemiausią kokybiškų įrankių kainą visoje Lietuvoje. Esame savo srities profesionalai, dažnai keliaujame po visame pasaulyje vykstančias parodas, bendraujame su tiekėjais, sudarome sutartis ir taip sukuriame galimybę Jums įsigyti profesionalius įrankius už tikrai labai priimtiną kainą. Neretai savo asortimente turime prekių su pažeistomis pakuotėmis ar tokių, kurios yra parsivežtos tiesiai iš parodų, – šios produkcijos kaina dar ženkliai mažesnė nepaisant nepriekaištingai veikiančių techninių funkcijų.

Daugiau apie išilginio pjovimo stakles skaitykite: Kaip išsirinkti išilginio pjovimo stakles?

Kitos populiarios kategorijos: medžio pjovimo staklėsmetalo pjovimo staklės, skersavimo staklėsjuostinės pjovimo ir šlifavimo staklės. 

Būklė

BūklėPrekės ženklas

Prekės ženklasSvoris

Svoris • 20kg - 55kg

Kaina

Kaina • 195,00 EUR - 465,00 EUR

Galia, W

Galia, WSvoris, kg

Svoris, kgElektrinio variklio tipas

Elektrinio variklio tipasMaksimalus pjovimo gylis, mm

Maksimalus pjovimo gylis, mmPjovimo gylis 45° kampu, mm

Pjovimo gylis 45° kampu, mmPjovimo gylis 90° kampu, mm

Pjovimo gylis 90° kampu, mmSūkių skaičius tuščia eiga

Sūkių skaičius tuščia eigaDisko skersmuo, mm

Disko skersmuo, mmGarantija, mėn

Garantija, mėnGarantija juridiniams asmenims, mėn

Garantija juridiniams asmenims, mėnĮtampa, V

Įtampa, VPrekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau