Obliavimo-reismusavimo staklės

Aktyvūs filtrai

 2
 • Sumažinta kaina / -30,00 EUR
Prekė yra
Obliavimo-reismusavimo staklės

Starkwerk SW1500 ADH , Oblius reismusas su kojomis 1500W 254mm

Starkwerk
4260377791543
410,00 EUR 440,00 EUR
Obliavimo - reismusavimo staklės Starkwerk SW1500 ADH su atraminėmis kojomis Lieto aliuminio stalas Atraminė liniuotė verčiasi iki 45 laipsnių Komplekte papildomai 2vnt.peilių
Scheppach HMS 850, 204mm oblius - reismusas Scheppach HMS 850, 204mm oblius - reismusas 2
 • Sumažinta kaina / -25,00 EUR
Prekė yra
Obliavimo-reismusavimo staklės

Scheppach HMS 850, Oblius - reismusas 204mm

Scheppach
5902205901
315,00 EUR 340,00 EUR
Universalus oblius-reismusas Scheppach HMS850 Su automatine reismusavimo pastūma Su liniuote obliuojamų lentų pakreipimui iki 45 laipsnių
 2
Prekė yra
Obliavimo-reismusavimo staklės

Scheppach PT1100S, Oblius reismusas HMS 1070 su kojomis

Scheppach
5902212901
430,00 EUR
Obliavimo - reismusavimo staklės Scheppach PT1100S - tai analogas staklių Scheppach HMS 1070, kurio komplektacija papildyta atraminėmis kojomis Lieto aliuminio stalas Dviejų peilių velenas Atraminė liniuotė verčiasi iki 45 laipsnių Scheppach GmbH yra Vokietijos įrankių gamintojas
Scheppach PLM 1800 Scheppach PLM 1800 2
Prekė yra
Obliavimo-reismusavimo staklės

Scheppach PLM 1800, Reismusas (Pažeista pakuotė)

Scheppach
4046664073659
385,00 EUR
Oblius – reismusas, Scheppach PLM 1800 reismusavimo staklės su automatine reismusavimo pastūma. Dviejų peilių velenas, sukamas 1,5 kW galios variklio, užtikrina tolygų drožlės nuėmimą iki 2,8 mm. Reismusas yra nedidelis ir lengvas, patogus transportuoti bei sandėliuoti dėl šonuose esančių rankenėlių. Įrankį labai paprasta naudoti, yra aukščio reguliavimo...
 2
Prekė yra
Obliavimo-reismusavimo staklės

Scheppach HMS 1080, Oblius - reismusas B kat.

Scheppach
5902209901
1 Pirkėjų atsliepimai
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
370,00 EUR
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
B kategorijos prekė. Gali turėti naudojimo žymių. Skaityti plačiau. Gali būti be pakuotės, surinktas Obliavimo - reismusavimo staklėse Scheppach HMS 1080 atsispindi vokiškas dėmesys kokybei - tikslūs lieto aliuminio stalai, dviejų peilių velenas, greitaeigio plieno (HSS) peiliai, leisiantys nuobliuoti lentą iki 254 mm pločio. Reismusavimo pastūmos greitis...
 2
Prekė yra
Obliavimo-reismusavimo staklės

Scheppach HMS 1070, Oblius reismusas (Pažeista pakuotė)

Scheppach
4902204000
395,00 EUR
Obliavimo - reismusavimo staklėse Scheppach HMS1070 atsispindi vokiškas dėmesys kokybei - tikslūs lieto aliuminio stalai, dviejų peilių velenas, greitaeigio plieno (HSS) peiliai, leisiantys nuobliuoti lentą iki 254 mm pločio. Reismusavimo pastūmos greitis - iki 7,5m/min. Galia - 1,5 kW. Maksimalus reismusavimo aukštis - 120 mm. Scheppach GmbH yra...
Prekė yra
Obliavimo-reismusavimo staklės

Scheppach Plana 3.0, Oblius - reismusas 2,4kW 260mm

Scheppach
4014915079040
1 750,00 EUR
Profesionalios Galingos 2,4 kW vienfazės  Masyvus ir  tvirtas stalas iš ketaus Stalas atverčiamas patogiam reismusavimui Tikslus - reismusavimo stalas reguliuojamas 0,1 mm tikslumu. Su pastūma, kurios greitis 5 m/min Guminiai vulkanizuoti pastūmos voleliai nepalieka žymių medienoje Obliavimo atraminė tvorelė

Obliavimo staklės paprastai yra naudojamos dirbant su medienos paviršiumi. Taigi, jeigu Jūs planuojate dailinti visiškai neapdirbtą medieną, be obliavimo staklių tikrai neišsisuksite. 

Kas yra reismusinės obliavimo staklės? Obliaus pagrindinė funkcija yra nugludinti medienos paviršių, o reismuso – preciziškai sulyginti matmenis. Reismusinės obliavimo staklės talpina abi šias funkcijas. 

Pasiekite idealų medienos paviršių dvigubai lengviau ir greičiau su obliavimo-reismusavimo staklėmis. Reismusinės obliavimo staklės atlieka dvejas funkcijas - nugludina medienos paviršių ir milimetro tikslumu sulygina jos matmenis. Tad kaip pasirinkti sau tinkamiausias obliavimo-reismusavimo stakles, skirtas dirbti su mediena ir metalu?

4 svarbiausi parametrai

Obliavimo gylis. Jis nurodo medienos sluoksnio gylį, kuris gali būti nuimtas per vieną kartą. Beveik visose staklėse šį parametrą galima reguliuoti. 

Drožlių pašalinimas. Rankinėse staklėse drožlės dažniausiai kaupiasi įrankyje, o elektriniai modeliai jas išmeta per šoną. 

Galia. Rankiniai elektriniai obliai dažniausiai turi 0.5 – 2.3 kW galios variklius. Jei įrankis bus naudojamas retai ir mažiems projektams, užteks ir 0,5 – 0,6 kW galios prietaiso. Tačiau jeigu ketinate statyti terasą ar pavėsinę, prireiks galingesnio prietaiso – 0.7 – 0.9 kW galios. Obliai, kurie viršija 1 kW, yra skirti profesionalams.

Obliavimo plotis. Šis parametras nurodo, kaip plačiai staklės gali apimti per vieną kartą. Dauguma įrenginių turi 82 – 110 mm režimus, o platesniais nustatymais pasižymi profesionalūs obliai.

Įsitikinkite, kurį modelį, ant stalviršio dedamą ar su kojomis, naudosite

Pirmiausia atsižvelkite į darbo aplinką. Jei darbo aplinka pastovi ir jos nekeičiate, jums pakaks ant stalviršio dedamų staklių. Būtina įvertinti, kiek vietos galite skirti staklėms padėti, nes nuo to priklauso, kokio dydžio staklės jums tiks. 

Kitas modelis - staklės su kojomis, kurios turi integruotą stalviršį. Jas galima nešiotis ir jos nereikalauja vietos padėti.

Įvertinkite, su kokiais medžio ruošiniais dirbsite

Įvertinkite, kokius medžio ruošinius naudosite remonto, statinių, tokių kaip terasos, ar baldų projektui įgyvendinti. 

 • 1.5 kw variklio galia ir 3 mm pjovimo gylis puikiai tiks storoms, plačioms ir kieto medžio lentoms
 • Jei numatomi darbai siauroms ir minkšto medžio lentoms, galima rinktis nuo 0.75 iki 1.25 kw variklio galios ir nuo 0.75 iki 2 mm pjovimo gylio.

Nuspręskite, kiek talpos jums pakaks

Obliavimo pločio pasirinkimas gali skirtis nuo to, kokius darbus ir kaip greitai planuojate atlikti. 

 • Jei darbo aplinka ribota ir naudosite smulkius medžio ruošinius, pavyzdžiui, baldų ar tvoros gamybai, jums pakaks nuo 30 iki 35 cm talpos. 
 • Norintiems greičiau pasiekti rezultatus su platesnėmis lentomis idealiai tiks nuo 38 cm iki 40 cm talpos. Rečiau rekomenduojama daugiau nei 40 cm talpa.

Ar jums reikia rankinių, ar elektrinių staklių?

Dažnu atveju pradedantieji renkasi rankines stakles, nes taip įgauna daugiau kontrolės jas valdyti. 

 • Pigesnės;
 • saugesnės, suteikia daugiau užtikrintumo ir labai tinka pradedantiesiems;
 • naudojamos baldų gamyboje;
 • tylesnės už elektrines.

Tačiau su elektrinėmis staklėmis galite atlikti darbus, kuriems tik rankų jėgų neužtenka, pavyzdžiui, nugludinti duris, kad jos sklandžiai užsidarytų. Taip pat, įvertinkite, ar elektrinėms staklėms pakaks prieigos prie elektros taškų jūsų darbo aplinkoje.

 • Darbai atliekami sparčiai;
 • tinka dideliems projektams, statant medines konstrukcijas ar kai reikia greitai pašalinti medienos sluoksnį;
 • lengviau susidoroja su skiedromis – jos gali būti surenkamos darbo metu į maišelį arba siurblio pagalba.

Dauguma oblių būna laidiniai, bet yra ir belaidžių variantų. Akumuliatoriniai prietaisai yra patogesni ir lengviau transportuojami, tačiau brangesni. Be to, atsiranda papildomų išlaidų, nes belaidžiams modeliams reikia įkroviklio bei baterijos. Laidiniai obliai taip pat turi minusą – laidas riboja, nes nepavyks dirbti be srovės šaltinio. 

Ar jums reikia naujų, ar naudotų staklių?

Galima rasti puikiai veikiančių naudotų staklių, tačiau atkreipkite dėmesį į nusidėvėjimą. Rekomenduojama rinktis oblį, kurio nepriblokš šiek tiek padidėjęs darbo krūvis. Įsigydami ilgo veikimo stakles investuojate į ateitį, kitaip tariant, visada geriau numatyti būsimus poreikius.

TOOLSTA obliavimo-reismusavimo staklės

TOOLSTA  el. parduotuvėje prekiaujame garsiausių ir labiausiai pripažintų prekinių ženklų produkcija. Didelė dalis mūsų parduodamos produkcijos yra pagaminta Vokietijoje naudojant pažangiausias technologijas. Užtikriname, jog šie gaminiai yra 100 procentų originalūs bei sertifikuoti.

Galime drąsiai sakyti, jog siūlome bene žemiausią kokybiškų įrankių kainą visoje Lietuvoje. Esame savo srities profesionalai, dažnai keliaujame po visame pasaulyje vykstančias parodas, bendraujame su tiekėjais, sudarome sutartis ir taip sukuriame galimybę Jums įsigyti profesionalius įrankius už tikrai labai priimtiną kainą. Neretai savo asortimente turime prekių su pažeistomis pakuotėmis ar tokių, kurios yra parsivežtos tiesiai iš parodų, – šios produkcijos kaina dar ženkliai mažesnė nepaisant nepriekaištingai veikiančių techninių funkcijų.

Daugiau apie obliavimo, reismusavimo stakles skaitykite: Kaip išsirinkti obliavimo, reismusavimo stakles?

Kitos populiarios kategorijos: medžio pjovimo staklėsskersavimo staklėsjuostinės pjovimo ir šlifavimo, tekinimo staklės. 

Būklė

BūklėPrekės ženklas

Prekės ženklasSvoris

Svoris • 25kg - 210kg

Kaina

Kaina • 315,00 EUR - 1 750,00 EUR

Galia, W

Galia, WPlotis, mm

Plotis, mmSvoris, kg

Svoris, kgSūkių skaičius tuščia eiga

Sūkių skaičius tuščia eigaGarantija, mėn

Garantija, mėnĮtampa, V

Įtampa, VDidžiausias ruošinio storis, cm

Didžiausias ruošinio storis, cmPrekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau