Gude GV 4001 B Aeratorius skarifikatorius 3800W, 40cm
Aeratoriai, skarifikatoriai
Dedra DED8706 Elektrinis aeratorius - skarifikatorius 38cm, 1800W
Gude GVZ 1432 Elektrinis aeratorius-skarifikatorius 1400W
Parkside PBV4200 A1 Benzininis aeratorius 4300W, 40cm
Scheppach SC55P Benzininis aeratorius 4kW
AL-KO 38 P Comfort Combi Care Benzininis aeratorius B kat. 1300W,...
AL-KO 32.4 Basic Care Elektrinis skarifikatorius 1200W
Solo by Al-ko 516 Elektrinis aeratorius 1800W
AL-KO 38 P Comfort Combi Care, Benzininis aeratorius B kat. (Be...
Dedra DED8705 Elektrinis aeratorius-skarifikatoriaus 1500W, 32cm
AL-KO 38 P Comfort Combi Care Benzininis aeratorius 1300W, 37cm
AL-KO Combi Care 32.5 VE, Elektrinis aeratorius B kat.
Pilnavertei vejos priežiūrai tikrai reikalingi aeratoriai. Toolsta.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti „AL-KO“, „Dedra“, „Guede“ bei „Scheppach“ skirtingo galingumo aeratorius bei skarifikatorius, kurie palengvins Jūsų pastangas bei pagerins rezultatus prižiūrint veją.
Kiekvienos prekės puslapyje yra daugiau naudingos techninės informacijos, padėsiančios sužinoti, kurie vejos aeratoriai yra geriausias pasirinkimas.
Kaip veikia ir ką daro aeratoriai?
Aeratoriai vejai – tai įrankiai, skirti vejos būklei ir išvaizdai pagerinti. Jų paskirtis – pagerinti bei suaktyvinti oro cirkuliaciją, vandens ir maistingųjų medžiagų pasisavinimą dirvožemyje.
Važinėdami po pievą, jie padaro daug skylučių-kanalų dirvoje, kad oras, vanduo ir maistingosios medžiagos geriau prasiskverbtų į dirvožemį.
Šis procesas (aeravimas) mažina dirvožemio susispaudimą, skatina šaknų augimą. Be to, aeruotoje pievoje nesusidaro tiek velėnos. Per laiką, aktyvesnė cirkuliacija pagerina vejos sveikatą ir išvaizdą.
Šie įrenginiai gali būti labai įvairūs. Jie būna mechaniniai – stumdomi, tačiau taip pat parduodami ir benzininiai aeratoriai su įvairių tipų noragėliais arba smaigaliais skylėms formuoti.
Į ką kreipti dėmesį, kai perkate aeratorių?
Nors visada galite pasitarti su Toolsta.lt specialistais, tačiau apžvelgsime pagrindinius parametrus, į ką atkreipti dėmesį, kai perkate arba ruošiatės pirkti aeratorių.
- - Nuspręskite, ar norite rankinio – pigesnio bei paprasčiau naudojamo aeratoriaus, ar galite sau leisti bei turite poreikį benzininiam
- - Reikėtų palyginti ir Jus dominančių modelių noragus bei spyglius. Vieni gali labiau tikti Jūsų poreikiams ar vejai.
- - Atsižvelkite į aeravimo plotį ir gylį. Didesnis plotis ir gilesnis norago įsiskverbimas gali pagreitinti aeravimo procesą didesniuose plotuose, tačiau nėra toks svarbus mažesniame plote, kur lengviau kontroliuoti procesus.
- - Įvertinkite aeratoriaus svorį ir manevringumą, ypač, jei renkatės rankinį modelį. Jį turėtų būti lengva stumti per veją.
- - Reguliuojamas aeravimo gylis, patogios rankenos ir paprasta priežiūra – papildomos savybės, į kurias verta investuoti.