Sodo vejos traktoriukai

Aktyvūs filtrai

 2
Prekė yra
Sodo vejos traktoriukai

Scheppach MR196-61 Vejos pjovimo traktoriukas 4,8kW

Scheppach
5911235903
1 450,00 EUR
Galingas 4,8 kW keturtaktis variklis Užvedimas  - elektro starteris + rankinis Mechaninė keturių bėgių pavarų dėžė: keturios pavaros į priekį, viena atbulinė pavara Žoliapjovės pjovimo plotis 61 cm Traktoriukas atlieka dvi funkcijas: pjovimas ir surinkimas Maksimalus vejos nuolydis 10 % Yra centrinis 5 pakopų aukščio reguliavimas nuo 35 iki 75 mm...
 2
  • Nauja
Prekė yra
Sodo vejos traktoriukai

Garden Meister GM680 Vejos pjovimo traktoriukas B kat. 4,15kW,...

Scheppach
5415B
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
1 550,00 EUR
B kategorijos prekės
Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.
B kategorijos prekė. Gali turėti naudojimo žymių. Skaityti plačiau. Parodinis modelis, išbandytas Galingas 4,15 kW keturtaktis variklis Užvedimas  - elektro starteris + rankinis Mechaninė bėgių pavarų dėžė: penkios pavaros į priekį, viena atbulinė pavara Žoliapjovės pjovimo plotis 68 cm Traktoriukas atlieka dvi funkcijas: pjovimas ir surinkimas...
 2
  • Nauja
Prekė yra
Sodo vejos traktoriukai

Garden Meister GM680 Vejos pjovimo traktoriukas 4,15kW, 224cc...

Scheppach
5415
2 000,00 EUR
Galingas 4,15 kW keturtaktis variklis Užvedimas  - elektro starteris + rankinis Mechaninė bėgių pavarų dėžė: penkios pavaros į priekį, viena atbulinė pavara Žoliapjovės pjovimo plotis 68 cm Traktoriukas atlieka dvi funkcijas: pjovimas ir surinkimas Maksimalus vejos nuolydis 10 % Yra centrinis 5 pakopų aukščio reguliavimas nuo 35 iki 75 mm Surinkimo...
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Didelės vejos ir sklypo priežiūrai reikia pajėgios technikos. Čia naudingiausi sodo vejos traktoriukai, kurie palengvina sodo vejos priežiūrą, pagerina rezultatus ir leidžia mėgautis lygia, puikiai atrodančia ir žaliuojančia pieva. Toolsta.lt Jums siūlo „Guede“ sodo vejos traktoriukus, kurie puikiai tinka dideliems sklypams net iki 50 arų!

Kada verta įsigyti traktoriuką vejai?

Traktoriukai vejai yra universali ir galinga mašina, skirta didesnėms vejoms ir labai daug unikalių elementų turintiems kraštovaizdžiams tvarkyti.

Verta apsvarstyti galimybę įsigyti vejos traktoriuką, jei reikia prižiūrėti didelį žolės plotą, paprastai didesnį nei 10–20 arų. Vejos traktoriukai puikiai tinka efektyviam pjovimui. Jų didžiausias privalumas – našumas, kadangi jie veikia taupydami Jūsų laiką ir jėgas.

Traktoriukai taip pat naudingi, jei sklype yra daugiau kliūčių, pavyzdžiui, medžių, gėlynų ar šlaitų. Mulčiavimas bei medžiagų vilkimas didelėje teritorijoje gali labai apsunkti, tad traktoriukas padidina komfortą. Be to, jei turite fizinių apribojimų arba nenorite pervargti bei galite sau tai leisti, drąsiai rinkitės traktoriuką vejai.

Į ką atsižvelgti renkantis sodo traktorių?

Pirkdami vejos traktoriuką, turite atsižvelgti į keletą pagrindinių faktorių bei techninių savybių.

Pirmiausia įvertinkite, kokio dydžio ir reljefo yra Jūsų sodo veja, kad nustatytumėte tinkamą pjovimo plotį ir reikalingą traktoriuko variklio galią. Toolsta.lt parduotuvėje prie įrangos pavadinimo nurodoma, kokio dydžio pievoms ji tinka.

Prioritetą teikite modeliams su ilgaamže bei tvirta rėmo konstrukcija. Ji turi atlaikyti nuolatinį naudojimą bei ilgas darbo valandas. Nepamirškite atkreipti dėmesį į transmisijos tipą bei tai, ar yra atbulinis bėgis.

Labai svarbus parametras – apsisukimo spindulys, nuo kurio priklauso traktoriuko manevringumas.

Negalvokite vien tik apie pajėgumą ir galią. Įvertinkite ir komforto funkcijas, įskaitant reguliuojamą sėdynę, vairą ir vibracijos slopinimą.

Vejapjovės tipas

Vejapjovės tipasBūklė

BūklėKaina

Kaina  • 1 450,00 EUR - 2 000,00 EUR

Galia, W

Galia, WSvoris, kg

Svoris, kgSūkių skaičius tuščia eiga

Sūkių skaičius tuščia eigaKonteinerio talpa, l.

Konteinerio talpa, l.Variklio darbinis tūris, cc

Variklio darbinis tūris, ccPjovimo aukščio padėčių skaičius

Pjovimo aukščio padėčių skaičiusPjovimo plotis, cm

Pjovimo plotis, cmPjovimo aukštis, mm

Pjovimo aukštis, mmPrekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą