Trimeriai, krūmapjovės

Aktyvūs filtrai

 2
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

AL-KO BC 1200 E, Elektrinis trimeris 1,2 kW

AL-KO
4003718044898
2 Pirkėjų atsliepimai
90,00 EUR
Elektrinis trimeris su išardomu, tiesiu aliuminiu kotu ir pagal aukštį reguliuojama, D formos rankena. Komplekte yra laikymo diržas ir žolės pjovimo diskas-peilis.
 2
 • Sumažinta kaina / -15,00 EUR
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Ryobi RLT1832CD3HS Akumuliatorinis trimeris 1x 2.0 Ah + dovana...

Ryobi
4892210160331
155,00 EUR 170,00 EUR
Akumuliatorinis trimeris RLT1832-20F skirtas sodo priežiūrai. Tinka pjauti žolę ir karpyti vejos kraštus. Patogesniam naudojimui turi teleskopinį strypą ir patogią D formos gumuotą rankeną. Rinkinyje yra akumuliatorinis gręžtuvas/suktuvas R18DDP2-0 naudojamas skylėms gręžti ir tvirtinimo detalėms įsukti. Beraktinis griebtuvas palengvina įrankių keitimą....
 2
 • Sumažinta kaina / -20,00 EUR
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Ryobi RLM3313LT2925, Elektrinė žoliapjovė ir trimeris

Ryobi
4892210178374
130,00 EUR 150,00 EUR
Naujas Ryobi RLM3313LT2925 komplektas, kurį sudaro elektrinė žoliapjovė ir trimeris.  Galingos 1300 W elektrinės vejapjovės pjovimo plotis yra 33 cm. Centrinis 5 padėčių aukščio reguliavimas nuo 20 iki 60 mm. Yra “Easy Edge” sistema, leidžianti žolę pjauti prie pat tvoros, pamatų, bortelių ar kt. kraštų. Tai itin kompaktiška ir lengva žoliapjovė su 35...
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Ryobi RBC1226I, Elektrinė krūmapjovė/trimeris

Ryobi
4892210138033
115,00 EUR
Galingas 1200 W variklis, užtikrinantis puikų pjovimą. SmartTool technologija leidžia nustatyti optimalų Expand-it™ priedų našumą. 26 cm Tri-Arc+™ grūdinto plieno geležtė pjauti žolei, nedideliems krūmams ir atžalynams. 38 cm pjovimo plotis pjauti aukštai, tankiai žolei. Expand-It™ SmartTool™ mechanizmas leidžia lengvai pakeisti priedus. Ergonomiška...
 2
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

AL-KO GT 2025, Akumuliatorinis trimeris

AL-KO
4003718057539
130,00 EUR
Naujas, itin lengvas ir patogus AL-KO GT 2025 akumuliatorinis trimeris, skirta mažiems sodo darbams atlikti. Reguliuojamas koto ilgis, patogi D formos rankena komfortiškam darbui.
 • Nauja
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Scheppach MFH 3300-4P , Benzininis įrankis 4in1 (Pažeista pakuotė)

Scheppach
5904802907
260,00 EUR
Universalus įrankis jūsų sodui!!! 4 viename:  žoliapjovė, krūmapjovė, gyvatvorių žirklės ir grandininis pjūklas Dvitaktis benzininis variklis Antivibracinė sistema Ergonomiškas diržas Išcentrinė sankaba palengvina naudojimą Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
 2
 • Nauja
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Guede GRT 351T, Elektrinis trimeris 550W

Guede
50,00 EUR
Ergonomiška minkšta rankena 5 krypčių reguliuojama pagalbinė rankena 5 kryptimis pasvirusi pjovimo galvutė 180° pasukama pjovimo galvutė Kreipiantysis ratas briaunoms apipjaustyti Teleskopinis prailginimas
 2
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Solo by AL-KO 126B, Benzininis trimeris

AL-KO
127611
190,00 EUR
Galingas ir universalus benzininis trimeris Solo by AL-KO 126B su Easy-Start sistema. Įrenginys pasižymi saugiu ir patogiu valdymu. Idealiai tinka aukštai žolei ir nedideliems krūmynams pjauti.
 2
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Ryobi RY36ELTX33A-0, Akumuliatorinis trimeris

Ryobi
7628
200,00 EUR
Akumuliatorinė krūmapjovė Ryobi RY36ELTX33A-0 turi galingą bešepetėlinį variklį. Reguliuojamas 28 - 33 cm pjovimo plotis. Akumuliatorinis trimeris turi galimybę pajungti įvairius priedus. Pilnai pakrauta baterija veikia iki 150 min. Komplektuojama su pjovimo galvute ir pečių dirželiu, užtikrinančiu didesnį komfortą.
 2
 • Sumažinta kaina / -15,00 EUR
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Ryobi RY36ELTX33A-140, Akumuliatorinis trimeris

Ryobi
4892210183125
260,00 EUR 275,00 EUR
Akumuliatorinė krūmapjovė Ryobi RY36ELTX33A-140 turi galingą bešepetėlinį variklį. Reguliuojamas 28 - 33 cm pjovimo plotis. Akumuliatorinis trimeris turi galimybę pajungti įvairius priedus. Pilnai pakrauta baterija veikia iki 150 min. Komplektuojama su pjovimo galvute ir pečių dirželiu, užtikrinančiu didesnį komfortą.
 2
Prekė yra
Trimeriai, krūmapjovės

Ryobi RLT6130, Elektrinė krūmapjovė/trimeris 600W

Ryobi
4892210157737
65,00 EUR
Lengvas ir tvirtas 600 W elektrinis variklis. GripZone guminiai antivibraciniai rankenos paviršiai. Greitas laido vyniojimas, galima tvirtinti prie sienos. Teleskopinis strypas įrankio aukščiui reguliuoti pagal „Easy Edge“ technologiją,

Trimeris - tai vejos dailinimui skirtas prietaisas. Jo pagalba galima nupjauti žolę tose vietose, prie kurių sunku prieiti (įvairūs kampai, patvoriai, kraštai). Tuo tarpu krūmapjovė yra galingesnis prietaisas, ja galima pjauti įsišaknijusią, suragėjusią, peraugusią žolę, krūmus. 

Rinkoje egzistuoja benzininiai, akumuliatoriniai, elektriniai trimeriai ir krūmapjovės. Benzinu varomi varikliai - praktiški, nes jie veiks visur ir visada, nepriklausomai nuo to, ar yra elektros energija ar ne, svarbiausia turėti kuro. Akumuliatorinius tokio tipo prietaisus ekspertai giria dėl savo tylaus veikimo - o tai ypač aktualu darbuojantis gyvenvietėse, kuriose šalia yra kaimynų. Visgi elektriniai trimeriai ir krūmapjovės yra laikomi ekologiškiausia alternatyva žolei pjauti. O kaip išsirinkti tinkamiausią trimerį, krūmapjovę?

Įsitikinkite, kurį tipą, benzininį, elektrinį ar akumuliatorinį, naudosite

Jūsų poreikius atitinkantis trimerio ir krūmapjovės tipas priklauso nuo jūsų užduoties. Rekomenduoja rinktis maitinimo šaltinį pagal savo kiemo dydį ir išplanavimą:

 • Benzininiai tinka bet kokio dydžio kiemui. Su tokiu įrenginiu galėsite nevaržomai judėti aplinkoje, nereiks gainioti ir perkėlinėti elektros laidų. Tačiau šis prietaisas sveria daugiau nei akumuliatorinis ir turi specifinį kvapą. Be to, teks užsiimti nuodugnia priežiūra – visada turėti pakankamą kiekį benzino, keisti tepalus.
 • Elektriniai geriausiai tinka kiemams iki maždaug 1⁄4 arų. 
 • Akumuliatoriniai tinka kiemui iki maždaug 1⁄2 akro, tačiau jie gali įveikti daug didesnius kiemus, jei turite kelis akumuliatorius, kuriuos galite įkrauti ir pakeisti. Su tokiu įrenginiu galėsite nevaržomai judėti aplinkoje, nereiks gainioti ir perkėlinėti elektros laidų. 

Jei pasirinkote benzininį trimerį ar krūmapjovę…

Benzininiai trimeriai ir krūmapjovės turi dviejų tipų variklius, iš kurių galite rinktis:

 • Dvitaktis variklis ilgą laiką buvo vienintelis pasirinkimas. Varomas benzino ir tepalo mišiniu gali nupjauti didelį plotą. Jis nesunkus ir lengvai užvedamas.
 • Keturtaktis variklis tampa vis populiaresnis pasirinkimas dėl mažiau teršiamos aplinkos ir triukšmo lygio. Jis nupjauna plačiai ir tankiai užaugusią žolę. Benzinas pilamas atskirai nuo tepalo, todėl jo sunaudojama dvigubai mažiau.

Nustatykite, koks trimerio kotas, išlenktas ar tiesus, jums tinkamiausias

Išlenkti kotai (kurie paprastai būna trumpesni) leidžia vartotojui vikriai manevruoti aplink kliūtis, o tiesūs kotai (dažniausiai ilgesni) padidina pasiekiamumą ir leidžia aprėpti iš pasirinkto tam tikro taško. Populiaresni modeliai su tiesiais kotais, nes jie gali įveikti daugiau ploto per mažiau žingsnių.

Atsižvelkite, ką šalinsite su krūmapjove

Krūmapjovės gali pjauti tik vienu būdu arba jose galima keisti pjovimo būdą pagal poreikį, t. y. nuimti diską ir uždėti lyną ar pan. Krūmapjovės pjovimo įrankiai ir funkcijos:

 • Diskas - pjauna storesnius krūmynus.
 • Peiliukai - skirti peraugusiai, sumedėjusiai žolei ir ploniems krūmeliams bei jauniems medeliams.
 • Lynas - paprastai naudojamas pjauti žolei. Pjovimo plotis lynu paprastai būna didesnis, nei naudojant diską ar peilius.

Įvertinkite prietaisų triukšmo lygį

Sveikata svarbiausia! Kad ir ką pasirinksite, visada bus rekomenduojama dėvėti ausines, saugančias nuo sveikatai žalingo triukšmo. Triukšmas nurodomas decibelais prekės aprašyme. Tyliausiai veikia elektriniai prietaisai, o triukšmingiausiai – benzininiai su dvitakčiais varikliais

Daugiau apie trimerius ir krūmapjoves skaitykite: Gidas, kaip išsirinkti trimerius, krūmapjoves

TOOLSTA trimeriai, krūmapjovės

TOOLSTA  el. parduotuvėje prekiaujame garsiausių ir labiausiai pripažintų prekinių ženklų produkcija. Didelė dalis mūsų parduodamos produkcijos yra pagaminta Vokietijoje naudojant pažangiausias technologijas. Užtikriname, jog šie gaminiai yra 100 procentų originalūs bei sertifikuoti.

Galime drąsiai sakyti, jog siūlome bene žemiausią kokybiškų įrankių kainą visoje Lietuvoje. Esame savo srities profesionalai, dažnai keliaujame po visame pasaulyje vykstančias parodas, bendraujame su tiekėjais, sudarome sutartis ir taip sukuriame galimybę Jums įsigyti profesionalius įrankius už tikrai labai priimtiną kainą. Neretai savo asortimente turime prekių su pažeistomis pakuotėmis ar tokių, kurios yra parsivežtos tiesiai iš parodų, – šios produkcijos kaina dar ženkliai mažesnė nepaisant nepriekaištingai veikiančių techninių funkcijų.

Kitos populiarios kategorijos: generatoriaiaeratoriaivejapjovėskompresoriaišakų smulkintuvasplytelių pjovimo staklėsbenzininis pjūklaspeilių galąstuvasmedžio pjovimo staklėsmetalo pjovimo staklės, skersavimo staklėsjuostinės pjovimo ir šlifavimo staklėssuvirinimo aparataivibro plokštėstekinimo staklės. 

Vejapjovės tipas

Vejapjovės tipasPrekės ženklas

Prekės ženklasSvoris

Svoris • 3,5kg - 21kg

Kaina

Kaina • 50,00 EUR - 300,00 EUR

Galia, W

Galia, WSvoris, kg

Svoris, kgSūkių skaičius tuščia eiga

Sūkių skaičius tuščia eigaTriukšmo lygis, dB

Triukšmo lygis, dBĮtampa, V

Įtampa, VAkumuliatoriaus talpa (Ah)

Akumuliatoriaus talpa (Ah)Akumuliatorių kiekis (Vnt.)

Akumuliatorių kiekis (Vnt.)Akumuliatoriaus tipas

Akumuliatoriaus tipasVariklio tipas

Variklio tipasKonteinerio talpa, l.

Konteinerio talpa, l.Variklio darbinis tūris, cc

Variklio darbinis tūris, ccPjovimo aukščio padėčių skaičius

Pjovimo aukščio padėčių skaičiusPjovimo plotis, cm

Pjovimo plotis, cmKuro bako talpa, l

Kuro bako talpa, lPrekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti svetainėje toolsta.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau