Purkštuvai

Aktyvūs filtrai

Prekė yra
Purkštuvai

Dedra DED7097 Akumuliatorinis purkštuvas 18V

Dedra
5902628709974
99,00 EUR
Įrankis naudojamas augalams purkšti 1,4 m ilgio darbinis kabelis Darbinis slėgis 1,5 bar Metalinis antgalis, žalvariniai antgaliai Rinkinyje yra pečių diržas ir puodelis su matavimo juosta Rekomenduojami akumuliatoriai 4,0 Ah DED7034 arba 5,0 Ah DED7035 Komplektuojama be akumuliatoriaus ir pakrovėjo
 2
Prekė yra
Purkštuvai

Dedra DED7057 Akumuliatorinis dažų purkštuvas, 18V

Dedra
5902628706577
75,00 EUR
Efektyvus ir  patogus būdas dažyti įvairius paviršius Tikslus dažymas vertikaliai ir horizontaliai be dėmių Reguliuojama purškimo forma ir plotis Dažų bakas su galimybe papildyti dažus neišimant bako Dažų slėgio valdymo rankena Rekomenduojami akumuliatoriai 4,0 Ah DED7034 ir 5,0 Ah DED7035  Komplektuojama be akumuliatoriaus ir pakrovėjo
Prekė yra
Purkštuvai

Dedra SAS+ALL DED6981 Akumuliatorinis nugarinis purkštuvas 18V, 16 l

Dedra
5902628698100
99,00 EUR
Tinka laistyti ir purkšti augalus Didelis darbinis kabelis (144 cm) Du veikimo slėgiai  (3/5 Bar) Reguliuojamas teleskopinis nerūdijančio plieno antgalis Didelis užpildas su sieteliu šiukšlėms surinkti Nepertraukiamo veikimo užraktas Ergonomiškas ir komfortiškas paminkštinimas Reguliuojamos petnešos Rekomenduojami akumuliatoriai 4,0 Ah DED7034 arba 5,0...
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Dažams, sodo priežiūros chemijai, pesticidams, vandeniui ar kitoms priemonėms purkšti sode ir darže praverčia speciali technika. Rankiniai ir/ar akumuliatoriniai purkštuvai bei purkštuvai-kuprinės padės pasirūpinti geriausia sodo ir daržo augmenijos išvaizda. Geriausia, kad su Dedra“, Ryobi“ ar Milwaukee“ purkštuvais sodui galite tiksliai kontroliuoti purškiamą medžiagų kiekį bei pasiekti norimus rezultatus.

Prekės turi savo puslapius, kuriuose rasite naudingą informaciją. Taip pat, užsakymus labai patogu pateikti internetu. Užpildykite užsakymo formą ir prekes galėsime pristatyti nurodytu adresu visoje Lietuvoje!

Purkštuvai: pliusai bei nauda

Vienas iš pagrindinių rankinių purkštuvų privalumų – patogumas naudoti ir mažas svoris, maži matmenys. Dėl lengvo svorio, juos patogu neštis ir nesudėtinga jais naudotis. Net ir didesnės talpos sodo purkštuvai turi kuprines, todėl jie nekels bereikalingo vargo. Naudotojai gali laisvai judėti ir lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

Kadangi purkštuvai yra universalus įrenginys, juos įmanoma panaudoti įvairiems tikslams, įskaitant:

·   Augalų laistymą;

·   Herbicidų, pesticidų ar insekticidų naudojimą;

·   Dezinfekavimą;

·   Drėkinimą bei valymą;

·   Daug kitų.

Reguliuojamas purškimo intensyvumas bei srovė suteikia lankstumo.

Purkštuvai: kaip pasirinkti internetu?

Kadangi interneto puslapyje pateikiama visa aktuali techninė įrenginio informacija, neturėtų būti sudėtinga rasti geriausią variantą. Ieškant reikia atsižvelgti į keletą kertinių faktorių. Pirma, įvertinkite purkštuvo bako talpą. Rinkitės dydį, atitinkantį Jūsų numatytą paskirtį. Be to, jeigu purkšite chemikalus, bakas turėtų būti pagamintas iš medžiagos, kuri nebūtų lengvai pažeidžiama.

Jeigu perkate įrenginį, pasižiūrėkite, ar komplekte rasite purkštuko tipą, kuris atitinka poreikius. Geriausia, jeigu yra ir purkštukai, ir galima reguliuoti patį purškimą. Vienu būdu purkšite stiprią srovę, o kitu – galite skleisti miglą. Tokį universalumą siūlantys purkštuvai sodui tinka labiausiai.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą