Frezavimo staklės

Aktyvūs filtrai

Prekė yra
Frezavimo staklės

Dedra DED7981 Elektrinė freza 1600W

Dedra
5902628798107
119,00 EUR
Greičio valdymas  2 pakopų reguliavimas  Jungiklis su užraktu nuo netyčinio įjungimo  Reguliuojamas p Pjovimo gylis Guminė rankena Komplektacija: 6,8,12 mm griebtuvai, lygiagretus kreipiklis, dulkių nusiurbimo adapteris, šablono kopijavimo plokštelė, veržliaraktis
Prekė yra
Frezavimo staklės

Dedra DED7980 Elektrinė freza, 1200 W

Dedra
5902628798008
89,00 EUR
Greičio valdymas  2 pakopų reguliavimas  Jungiklis su užraktu nuo netyčinio įjungimo  Aliuminio pagrindas  Gylio ribotuvas
Scheppach HF 50, Frezavimo staklės Scheppach HF 50, Frezavimo staklės 2
 • Akcija / -25,00 EUR
Prekė yra
Frezavimo staklės

Scheppach HF 60, Frezavimo staklės 1,5kW

Scheppach
5902106901
275,00 EUR 300,00 EUR
Vokiškos stalinės frezavimo staklės Scheppach HF60, 1,5 kW galios, su reguliuojamomis apsukomis iki 24.000 aps./min - privalomas įrenginys kiekvienose medžio drožėjo dirbtuvėse! Komplekte su 6, 8 ir 12 mm įvorytėmis. Frezavimo gylis 0-50 mm.
 2
 • Akcija / -10%
Prekė yra
Kiti pjovimo įrankiai

Ryobi R18 TR-0, Akumuliatorinė rankinė freza

Ryobi
4892210151483
80,10 EUR 89,00 EUR
Nauja Ryobi RT18 TR-0 rankinė apdailinimo freza. Tikslus ir lengvas gylio reguliavimas, lengvai nuimamas lietinis frezos padas. Įmontuota diodinė lemputė pagerina darbo vietos matomumą. Komplektacijoje yra: 6 mm ir 6,35 mm įvorės, 6,35 mm tiesioji freza, lygiagretusis kreipiklis. Komplektuojama be akumuliatoriaus ir įkroviklio.
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Preciziškai smulkias detales apdirba frezavimo staklės, skirtos medienai ir metalui. Frezavimo staklės tiksliai pjausto medžiagą ir šalina sluoksnius. Staklės X, Y ir Z ašimis puikiai graviruoja, raižo ir apdailina metalą. Frezavimas pasižymi universalumu dėl keisti galimų tūkstančių grąžtų ir frezų, atliekančių skirtingas funkcijas, įvairovės. Į ką svarbu atsižvelgti, renkantis frezavimo stakles?

Įsitikinkite, kurį modelį, vertikalų ar horizontalų, naudosite

Vertikalios frezavimo staklės turi vertikalią veleną ir yra tvirtinamos statmenai prie stalo. Jos paplitusios plačiausiai, nes dėl galimybės tvirtinti bokštelį suteikiama daugiau krypčių judėti. Vertikalios staklės atlieka gilius gręžimo pjūvius ir yra tinkamos darbams, kuriems reikalingas matomumas. 

Horizontalios frezavimo staklės turi horizontalų veleną ir yra tvirtinamos lygiagrečiai stalui. Jos išfrezuoja griovelius, kampus ar užapvalėjimus ir yra tinkamos apdirbti sunkias bei dideles medžiagas.

Įvertinkite, su kokiomis medžiagomis dirbsite

Įvertinkite detalių, kurias apdirbsite, matmenis ir judesių amplitudę, reikalingą visoms apdirbimo operacijoms atlikti. Kuo sudėtingesnis detalės apdirbimas, tuo didesnis judėjimo ašių poreikis. Taip pat atsižvelkite į detalių medžiagas ir pasidomėkite jų stiprumu bei atsparumu dilimui. Mažos galios frezavimo staklėms gali tekti atlikti veiksmą kelis kartus iš eilės, kad užbaigtumėte apdirbimo operaciją, kurią būtų galima atlikti vienu žingsniu naudojant galingesnę mašiną.

Ar jums reikia rankinių, ar elektrinių staklių?

Rankinės frezavimo staklės gali atlikti bet kokią operaciją, tačiau jomis dirbti reikalinga įgūdusi ranka ir kruopštumas. Elektrinės sumažina žmogiškųjų klaidų tikimybę frezuojant ir padidina darbo greitį. 

3 tipai pagal paviršius: paprastos, karuselinės, kopijavimo

Pagal paviršius medienos frezavimo staklės skirstomos į 3 tipus. Kopijavimo ir karuselinėse staklėse 1 arba 2 suportai tvirtinami vertikaliai virš stalo, o paprastosiose staklėse – jo apačioje. 

 • Paprastosios yra skirtos išoriniams paviršiams. 
 • Karuselinės – ir išoriniams, ir vidiniams paviršiams. 
 • Kopijavimo – tik vidiniams paviršiams apdoroti. 

Kokybiški peiliukai

Įrankio ašmenys arba peiliukai garantuoja darbo našumą. Jie išdėstomi vertikaliai arba įstrižai, o nuo to priklauso frezos veikimas: ar mediena bus kertama, ar pjaunama. Ašmenys dažniausiai gaminami iš greitapjūvio plieno ar kietmetalio. Pastarieji yra tinkamesni minkštos medienos apdirbimui, o kietmetalio ašmenys gali būti naudojami ir dirbant su kietesnėmis medžiagomis

4 tipai pagal darbų pobūdį

Dažniausiai sutinkami frezavimo staklių tipai pagal darbų pobūdį yra šie:

 • Frezavimo-kopijavimo staklės yra sukurtos frezuoti itin detalius paviršius kopijavimo būdu.
 • Išilginio frezavimo staklės yra skirtos apdirbti didelių gabaritų plokštumoms ir sudėtingo profilio paviršiams.
 • Konsolinės staklės yra vienas iš dažniausiai naudojamų įrenginių, skirtų įvairių medžiagų frezavimui.
 • Bekonsolinės staklės dažniausiai naudojamos greitai frezuoti masyvius elementus dideliu pjovimo režimu.

TOOLSTA frezavimo staklės

TOOLSTA  el. parduotuvėje prekiaujame garsiausių ir labiausiai pripažintų prekinių ženklų produkcija. Didelė dalis mūsų parduodamos produkcijos yra pagaminta Vokietijoje naudojant pažangiausias technologijas. Užtikriname, jog šie gaminiai yra 100 procentų originalūs bei sertifikuoti.

Galime drąsiai sakyti, jog siūlome bene žemiausią kokybiškų įrankių kainą visoje Lietuvoje. Esame savo srities profesionalai, dažnai keliaujame po visame pasaulyje vykstančias parodas, bendraujame su tiekėjais, sudarome sutartis ir taip sukuriame galimybę Jums įsigyti profesionalius įrankius už tikrai labai priimtiną kainą. Neretai savo asortimente turime prekių su pažeistomis pakuotėmis ar tokių, kurios yra parsivežtos tiesiai iš parodų, – šios produkcijos kaina dar ženkliai mažesnė nepaisant nepriekaištingai veikiančių techninių funkcijų.

Daugiau apie frezavimo stakles skaitykite straipsnyje: Kaip išsirinkti frezavimo stakles?

Prekės ženklas

Prekės ženklasSvoris

Svoris • 3kg - 23,6kg

Kaina

Kaina • 80,00 EUR - 300,00 EUR

Galia, W

Galia, WSvoris, kg

Svoris, kgMaksimalus pjovimo gylis, mm

Maksimalus pjovimo gylis, mmSūkių skaičius tuščia eiga

Sūkių skaičius tuščia eigaReguliuojamas sukimosi greitis

Reguliuojamas sukimosi greitisGarantija, mėn

Garantija, mėnGarantija juridiniams asmenims, mėn

Garantija juridiniams asmenims, mėnĮtampa, V

Įtampa, VPrekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą