Bekontaktis įtampos detektorius WIHA 255-13 12 -1.000 V SB, Atex standartas

PRO1519
Pristatymas per 5-7 d.d.
81,39 EUR

Pristatymas per 5-7 d.d.
Prekes galite užsakyti ir telefonu: +370 52 131313

Bekontaktis įtampos detektorius WIHA 90–1,000 VAC (150 mm) reikalingas kintamiems elektros laukams tikrinti arba galimiems klaidų šaltiniams aptikti. Dėl savo optinio ir akustinio signalo bekontaktis Wiha įtampos testeris rodo, ar yra įtampa, ar ne. Įjungus, nuolat žaliai šviečiantis šviesos diodas rodo pasirengimą. Įtampos bandymo metu, priklausomai nuo kintamojo elektrinio lauko stiprumo, šviesos diodai šviečia nuo mėlynos (silpnai), "iki" oranžinės, iki raudonos (stipriai). Naudojimui reikalingos dvi AAA baterijos, kurios yra įtrauktos į pristatymo komplektą. Jei prietaisas nenaudojamas 4 minutes, jis automatiškai išsijungia taupydamas energiją. Integruotas LED žibintuvėlis leidžia apšviesti matavimo vietą tamsoje, taip pat gali būti naudojamas kaip žibintuvėlis rankiniu būdu įjungiant ir išjungiant. Dėl savo patogaus dydžio įtampos testeris su užspaudžiamu segtuku patogiai telpa bet kuriuose marškinių ar kelnių kišenėje. Su tarptautiniu mastu reguliuojamu matavimo antgaliu įtampos testeris tinka visiems išėjimo angų variantams visame pasaulyje. Vienpolis įtampos testeris atitinka EN 61010-1 / IEC 61326 standartą ir yra suderinamas su CAT IV 1000 VAC. Be to, įrankis yra patvirtintas pagal ATEX standartą naudoti sprogiose vietose (II kategorija).
Prietaisas turi būti išbandytas naudojant žinomą įtampos šaltinį prieš ir po naudojimo, kad būtų užtikrintas jo veikimas.
Skirtas aptikti ir lokalizuoti laidininkus, kuriuose yra įtampa, kabelių pertrūkius ir kabelių trūkimus, perdegusius saugiklius, sugedusias lempas ant šviesos stygų, taip pat atskirų laidų aptikimui. 

Kol kas nėra atsliepimų apie šią prekę. Parašykite pirmas !

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą